DEPARTAMENT VANZARI

Maria Niculescu – 0737 550 752 – maria.niculescu@agros.ro
Daniel Dragne – 0762 960 126 – daniel.dragne@agros.ro
Sorin Bitica – 0762 842 627 – sorin.bitica@agros.ro
Marius Burcea – 0722 662 315 – marius.burcea@agros.ro
Nicusor Palivan – 0722 205 433 – n.palivan@agros.ro
Gelu Cana – 0733 078 148 – gelu.cana@agros.ro

MANAGEMENT SI POST-VANZARE

DIRECTOR GENERAL

DIRECTOR VANZARI

MAGAZIN PIESE DE SCHIMB

COMENZI PIESE / CONSUMABILE

SERVICE UTILAJE

ing. Viorel Palivan – 0724 366 359 – viorel.palivan@agros.ro

Gheorghe Vlaciu – 0723 224 916 – gheorghe.vlaciu@agros.ro

SERVICE TRACTOARE

ing. Cristian Necsutu – 0724 366 360

ing. Florin Toma – 0723 148 171 – florin.toma@agros.ro

CURSURI DE CALIFICARE SCOALA PERMIS CAT. TR

Gabriela Palivan – 0724 270 610

ec. Monica Toma – 0723 506 199 – curstractorist@agros.ro

ezgif-1-4ed340946f69

Retele Socializare

Harta

  • Va asteptam la sediul nostru din Sos. Stefanesti, nr. 11, Stefanestii de Jos, judetul Ilfov
Contact

Pentru orice fel de informații sau stabilirea unei întâlniri vă rugăm să ne contactați.

Not readable? Change text. captcha txt
Gaspardo Nina 400 31 R DS - 14.200 Euro 
 
Simplu disc
Distanta intre randuri 13 cm
Sine simple TSH ( formare carari tehnologice )
Buncar de 640 + 400 L ( total 1050 L )
Scara de acces
Scormonitori
Marcatori hidraulici
Grapa de acoperire posterioara 
close-link