Date Contact Generale

Formular de Contact

    Pentru obtinerea unei oferte personalizate, aprecieri, sugestii, asteptam mesajul dumneavoastra.

    Retele Socializare

      Harta

        Departament Vanzari

        Director Vanzari
        Mihai Maracine
        0722.662.305 – mihai.maracine@agros.ro

        Daniel Dragne 
        Bucuresti, Ilfov, Valcea, Dolj

        0762.960.126 – daniel.dragne@agros.ro

        Sorin Bitica 
        Dambovita, Arges, Olt

        0730.097.415 – sorin.bitica@agros.ro

        Liviu Gherghina
        Prahova, Ialomita, Buzau, Braila, Tulcea

        0722.662.315 – liviu.gherghina@agros.ro

        Gelu Cana
        Teleorman, Giurgiu

        0733.078.148 – gelu.cana@agros.ro

        Nicusor Palivan
        Calarasi, Constanta

        0722.205.433 – n.palivan@agros.ro

        Departament service

        Sef service tractoare
        Cristian Necsutu
        0724.366.360 – service@agros.ro

        Sef service utilaje
        Palivan Viorel
        0724.366.359 – viorel.palivan@agros.ro

        Departament piese de schimb

        Magazin piese de schimb
        0724.366.364 – piese@agros.ro

        Emil Raican
        0722.366.784 – emil.raican@agros.ro

        Florin Toma
        0723.148.171  – florin.toma@agros.ro

        Contact

        Pentru orice fel de informații sau stabilirea unei întâlniri vă rugăm să ne contactați.

        Not readable? Change text. captcha txt